پایه سقفی و میز دیتا پروژکتور Ceiling Mount & Terolley

 

43 الی 65 سانتی متر
65 الی 100 سانتی متر
100 الی 180 سانتی متر
  زیبا و شکیل
 سهولت نصب
 سازگار با انواع پروژکتور

پایه سقفی ویدئو پروژکتور

  پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور
 

ارتفاع قابل تنظیم: حداکثر 90 سانتی متر
طول و عرض صفحه: 40*40 سانتی متر
  زیبا و شکیل
جابجایی آسان
مجهز به چرخ قفل‌دار

میز ویدئو پروژکتور استند ویدئو پروژکتور

  میز ویدئو پروژکتور

پایه سقفی ویدئو پروژکتورپایه ویدئو پروژکتور بِرکتی است که از طریق آن می‌توان پروژکتور را برای مصارف ثابت (در یک محیط) به سقف نصب نمود. پایه‌های سقفی ارائه شده توسط شرکت سیما پردازان آداک با ظاهری شیک و استحکام فوق العاده در سه سایز ارائه می‌گردند. کاربران می‌توانند با توجه به ارتفاع سقف محل نصب ویدئو پروژکتور، پایه مورد نظر خود را انتخاب نمایند. این پایه‌ها دارای دو پروفیل هستند که به صورت کشویی یا اصطلاحا تلسکوپی درون هم می‌لغزند و امکان تنظیم دقیق ارتفاع را بین دو حالت حداکثر و حداقل فراهم می‌کنند. ضمنا برای ارائه یک کار شکیل، امکان عبور دادن کابلها از داخل پروفیل نیز وجود دارد.


به جز دیتاپروژکتورهای بسیار پرتابل یا اصطلاحا
مینی پروژکتورها که صرفا برای مصارف قابل حمل طراحی شده‌اند، اکثر ویدئو پروژکتورهای موجود در بازار امکان نصب به سقف را دارند. برای حصول اطمینان کافی‌ست در زیر دستگاه خود، جای سه الی چهار پیچ را ملاحظه نمایید. ضمنا برای اتصال به سقف تهیه کابل ویدئو پروژکتور در متراژ بلند ضروریست.


 

میز ویدئو پروژکتور


در حالتی که کاربران می‌خواهند از ویدئو پروژکتور در فضاهای مختلف استفاده نمایند، به جای پایه سقفی، میز پروژکتور پیشنهاد می‌شود. این میز مجهز به چرخهای قفل شونده بوده و امکان جابجایی دستگاه را از کلاسی به کلاس دیگر فراهم می‌کند. ارتفاع آن نیز تا 90 سانتی متر قابل تنظیم است.

 


جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت‌ها با ما تماس بگیرید. در لینک‌های زیر نیز می‌توانید مطالبی مرتبط با این صفحه مطالعه نمایید.