نصب ویدئو پروژکتور به سقف، پرده نمایش و برد هوشمند  (Projector Installation)

 

گالری پروژه های کلاس هوشمند - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری پروژه های سینمای خانگی - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری تصاویر پروژه کلاس هوشمند

گالری تصاویر پروژه سینمای خانگی

گالری پروژه های اتاق کنفرانس - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری پروژه های سایتها و کلاسهای آموزشی - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک

گالری تصاویر پروژه اتاق کنفرانس

گالری تصاویر پروژه مراکز آموزشی
 
گالری پروژه های سالن همایش - اجرا  توسط  سیما پردازان آداک
 
گالری تصاویر پروژه سالن همایش (آمفی تئاتر)

در بسیاری از موارد استفاده که نیاز چندانی به جابجایی ویدئو پروژکتور برای کاربران مطرح نیست نظیر اتاق کنفرانس، کلاس‌های آموزشی و سالن جلسات و همایش، نصب سقفی ویدئو پروژکتور توصیه می‌شود. بنابراین یکی از نکاتی که در هنگام خرید پروژکتور باید مد نظر داشت بررسی امکان نصب به سقف  دیتا پروژکتور انتخابی است. بیشتر دستگاه‌ها امکان نصب به سقف را پشتیبانی می‌کنند. برای مطمئن شدن از این امکان می بایست در قسمت تحتانی دستگاه جای سه یا چهار پیچ تعبیه شده باشد که امکان نصب بازوهای پایه ویدئو پروژکتور را فراهم می‌کند.

در جدول مقابل گالری تصاویر پروژه های انجام شده توسط شرکت سیما پردازان آداک در شاخه‌های مختلف درج شده است. با مشاهده تصاویر ‌می‌توان به این نکته پی برد که نصب شکیل و تمیز چه اثر مثبتی بر روی زیبایی محیط می‌گذارد و این وابسته به تخصص نصاب و مدت زمانی است که برای یک پروژه صرف می‌کند.

برای اجرای نصب سقفی ویدئو پروژکتور، ملزومات جانبی خاصی مورد نیاز است. خرید پایه سقفی ویدئو پروژکتور که می‌بایست با توجه به ارتفاع سقف انتخاب شود و خرید کابل ویدئو پروژکتور به متراژ لازم که معمولا در پک دستگاه در اندازه های کوتاه و استاندارد موجودند، از مواردی هستند که کاربران می‌بایست مد نظر قرار دهند. 

هزینه نصب ویدئو پروژکتور به سقف و پرده نمایش با توجه به محیطی که نصب در آن صورت می گیرد، متغیر است. عواملی چون ارتفاع سقف، تزئینات و زیبا سازی از پیش تعیین شده سالن‌ها، سقف‌های کاذب و... در زمان و قیمت نصب ویدئو پروژکتور تاثیرگذار هستند. متقاضیان خدمات نصب می‌توانند با ارسال چند تصویر از محل نصب خود (از زوایای مختلف) و ارسال آنها به حساب تلگرام سیما پردازان آداک در صفحه ارتباط با ما از مدل و مشخصات مناسب، ملزومات لازم و هزینه نصب، مطلع گردند
.

نکته: در صورت پیچیدگی نصب، نصاب ویدئو پروژکتور هزینه قطعی و نهایی را پس از بررسی محل نصب برآورد می‌کند.


 جهت دریافت راهنمایی های بیشتر از طریق ارتباط با ما تماس بگیرید.