تعمیر ویدئو پروژکتور سونی Sony  Video Projector Repair


تعمیر و سرویس پروژکتور سونی
 
 
تعمیر ویدئو پروژکتور سونی
 
 
لامپ پروژکتور اپسون مدل‌ها  S02 S11 S12 X02 X11 X12 	لامپ ویدئو پروژکتور اپسون
تعویض لامپ ویدئو پروژکتور سونی
 
 
سرویس ویدئو پروژکتور سونی
 
 
 
 

تعمیرگاه تخصصی پروزکتور سونی
 

سونی یکی از برندهای معتبر و با کیفیت ویدئو پروژکتور است که با توجه به این اعتبار و کیفیت قطعات داخلی دستگاه، در بیشتر موارد هزینه تعمیر و سرویس آن برای کاربران - به ویژه در افزایش قیمت سال‌های اخیر - به صرفه خواهد بود. سیما پردازان آدک علاوه بر فروش پروژکتور سونی در سالیان اخیر، در زمینه خدمات پس از فروش این محصول نیز فعال بوده و واحد فنی آداک، در خصوص سرویس و تعمیرات ویدئو پروژکتور سونی نیز در خدمت کاربران و مشتریان گرامی می‌باشد. ضمنا در صورت نیاز به تعویض لامپ ویدئو پروژکتور سونی مطالب این لینک را مطالعه بفرمایید.

 

عیب‌های متداول ویدئو پروژکتور سونی:

* رایج‌ترین ایراد فنی که در همه پروژکتورها از جمله ویدئو پروژکتور سونی مشاهده می‌شود مربوط به لامپ آن است. لامپ این دستگاه یکی از قطعات مصرفی آن محسوب می‌شود و بسته به نحوه استفاده و شرایط کاربری، بعد از مدتی تعویض لامپ پروژکتور  اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

* بعد از لامپ، بیشتر ایرادات مشاهده شده در ویدئو پروژکتورهای سونی مربوط به برد اصلی دستگاه بوده است. نقص فنی مربوط به مین برد در نواحی مختلف نظیر پورت‌ها، تراشه های مربوط به تصویر و ... رخ می‌دهد که در بیشتر موارد هم قابل تعمیر بوده و نیاز به تعویض کامل برد نیست.

* فن دیتاپروژکتور سونی نیز از قطعاتی است که بیشتر در اثر کارکرد زیاد و استهلاک آسیب می‌بیند. برای مطالعه موارد مهم در خصوص تعمیر پروژکتور این لینک را مطالعه نمایید.

 

نحوه ارسال و فرایند تعمیر ویدئو پروژکتور سونی:

ویدئو پروژکتور خود را به صورت حضوری یا بوسیله پیک به مرکز فنی آداک ارسال کرده و پس از بررسی و برآورد هزینه، در صورت پذیرفتن کاربر گرامی، فرایند تعمیر و سرویس شروع می‌شود. مشتریان و همکاران سایر استان‌ها هم می توانند دستگاه خود را از طریق باربری تیپاکس ارسال نمایند. لطفا برای هماهنگی با شماره تلفن‌های 09121380134  , 02177616657 تماس بگیرید.

 

سایر لینک‌های مرتبط