با آداک هرگز تنها نخواهید ماند
مفتخریم که با سرلوحه قرار دادن صداقت، صراحت و صمیمیت، خدمات تخصصی خویش را به طیف وسیعی از مشتریان، کاربران و همکاران گرامی ارائه می دهیم. سیما پردازان آداک با تمام توان در تلاش است تلفیقی از بیش از یک دهه تجربه کارشناسان خود و نیازهای واقعی بازار مصرف را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. گوناگونی و تعدد سازمانهای خدمات گیرنده دولتی، خصوصی و آموزشی که در فهرست مشتریان ما قابل مشاهده است موید واقعیت و استمرار این تلاش است و از اینکه در تلاشیم نام شما را نیز به این فهرست بیفزاییم، به خویش می بالیم.

وجه تمایز سیما پردازان آداک که در زمینه تجهیزات کمک آموزشی، تصویری حرفه ای و هوشمند سازی مدارس فعالیت دارد، هم اینک پیش روی شماست! وب سایت رسمی آداک! مجموعه ای که محتویات تا حد امکان کامل، روشنگر و به روزش حکایت از دغدغه اهالی آداک دارد. آنچه ما برای شما گرد آورده ایم همه ی آنچیزیست که می دانیم و در آینده خواهیم دانست. بی کم و کاست.  

در خصوص ویدئو دیتا پروژکتور اولین و مهمترین گام ما گردآوری و ارائه برندهای خوب تا عالی (از نظر کیفیت دستگاه، اعتبار کمپانی سازنده و خدمات آن) بوده است.

گام بعدی درج اطلاعاتی جامع از این ویدئو پروژکتور ها با ذکر دقیق مشخصات فنی فارسی به انضمام نسخه PDF اوریجینال در سایت بود که با نهایت دقت و استمرار در بروز رسانی، صورت گرفته و خواهد گرفت.

و در نهایت پشتیبانی فنی از همه برندهای ارائه شده در کشور. مرکز سرویس و تعمیرات تخصصی آداک علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش در خصوص برندهای ارائه شده توسط شرکت، با برخورداری از کارشناسان فنی مجرب آماده سرویس، تعمیر و تامین قطعات همه ویدئو پروژکتورها می باشد.

از آنجاییکه معتقدیم تکامل این سایت و صد البته این مجموعه به تعامل روز افزون با کاربران گرامی وابسته است و یقین داریم در فرایند تولید محتوای سایت همواره مطالبی از چشمان ما دور می ماند، با راه اندازی اولین انجمن تخصصی ویدئو پروژکتور (که در منوی سایت قابل دسترسی است) بر آن شدیم پرسشها و پاسخهای مربوط به دیتا پروژکتور را در معرض دید و مطالعه عموم کاربران سایت قرار دهیم. شما می توانید با عضویت در سایت در این انجمن به ما بپیوندید.

و برای آن دسته از دوستان عزیزی که آشنایی چندانی با ویدئو پروژکتور ندارند ولی در شرایط انتخاب و خرید این محصول قرار گرفته اند مقدماتی را تحت عنوان راهنمای انتخاب و خرید دیتا پروژکتور آماده نموده ایم که مطالعه آن می تواند پارامترهای مهم و عوامل تاثیر گذار در انتخاب ویدئو پروژکتور را تا حدی روشن نماید.

علاوه بر دیتا پروژکتور، کلیه ملزومات جانبی و خدمات جانبی آن نیز جزء تجهیزات و خدمات قابل ارائه سیما پردازان آداک می باشد . ملزومات جانبی ویدئو پروژکتور شامل: پرده نمایش، پایه نصب به سقف، میز ویدئو پروژکتور، کابل RGB یا VGA در متراژ بالا، فلش پلیر NBOX ، پرزنتر (ریموت کنترل کامپیوتر)، لامپ انواع دیتا پروژکتور، و نیز خدمات نصب و راه اندازی.

کاربران گرامی می توانند برای دریافت مشاوره در خصوص تجهیز سالن همایش، اتاق کنفرانس، دفاتر مدیران، کلاس های سمعی و بصری، سایتهای کامپیوتر ، کلاسهای درسی و سینمای خانگی با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نموده و در تجربیات ما شریک باشند.

بخش دیگر فعالیت های آداک در زمینه تجهیز مدارس و مقوله هوشمند سازی مدارس است. مشاوره، طراحی، ارائه راه حل و اجرای کلاس هوشمند از جمله تخصصهای این شرکت بوده و در این خصوص با تجهیزات بروز و پیشرفته ای نظیر برد هوشمند، کیت هوشمند ساز، ویدئو پروژکتور هوشمند، ویژوالایزر، میکروسکوپ دیجیتال، قلم نوشتاری دیجیتال و انواع لپ تاپ و تبلت پی سی آماده ارائه پکیج و خدماتی قدرتمند و کاربردی به مدارس سطح کشور هستیم. فهرست همکاریهای آداک با مدارس نیز از جمله افتخارات جاودانه ماست.