تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک

(Panasonic Video Projector Repair)

 

 

 

 

تعمیرگاه تخصصی پروزکتور پاناسونیک

آداک پروژکتور، مرکز تخصصی تعمیرات ویدئو پروژکتور پاناسونیک، با بیش از ده سال سابقه در زمینه فروش ویدئو پروژکتور پاناسونیک و خدمات پس از فروش این برند (و سانیو)  آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر این دستگاه‌ها بوده و از آنجاکه ویدئوپروژکتور با کیفیت و نسبتا گران قیمت پاناسونیک به بسیاری از مراکز دولتی و سازمانی و آموزشی ارائه شده است، در سالهای اخیر و به ویژه بعد از ادغام کمپانی سانیو با آن، طیف گسترده‌ای از این دستگاه‌ها در واحد فنی آداک و توسط کارشناسان فنی تعمیر شده است. همچنین ارائه و تعویض لامپ پروژکتور پاناسونیک نیز از جمله فعالیت‌های واحد فنی آداک است.

 

عیب‌های متداول ویدئو پروژکتور پاناسونیک:

* پایان عمر لامپ ویدئو پروژکتور پاناسونیک که البته معمول‌ترین ایراد فنی همه پروژکتورها نیز هست. این نقص فنی معمولا با کم نور شدن تدریجی لامپ و یا سوختن ناگهانی آن، توسط کاربران مشاهده می‌شود. 

* مین‌برد ویدئو پروژکتور پاناسونیک که به دلایل مختلف نظیر نوسان برق یا ورود مایعات و رطوبت و ... آسیب می‌بیند و در بیش از 90 درصد موارد توسط تعمیرکاران سیما پردازان آداک قابل تعمیر بوده و نیاز به تعویض برد اصلی نبوده است.

* منبع تغذیه پاناسونیک نیز یکی از قطعاتی است که بیشتر در اثر نوسانات شدید برق آسیب می بیند. قبل از ارسال دستگاه به تعمیرگاه حتما موارد مهم در خصوص تعمیر ویدئو پروژکتور را مطلعه نمایید. 


 

نحوه ارسال و فرایند تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک:

ویدئو پروژکتور خود را به صورت حضوری یا بوسیله پیک به مرکز فنی آداک ارسال کرده و پس از بررسی و برآورد هزینه، در صورت پذیرفتن کاربر گرامی، فرایند تعمیر و سرویس شروع می‌شود. مشتریان و همکاران سایر استان‌ها هم می توانند دستگاه خود را از طریق باربری تیپاکس ارسال نمایند. لطفا برای هماهنگی با شماره تلفن‌های 09121380134  , 02177616657 تماس بگیرید.