تعمیر ویدئو پروژکتور اپسون

(Epson Video Projector Repair)

 

 

تعمیر ویدئو پروژکتور اپسون

 

تعمیرات ویدئو پروژکتور اپسون
 

تعمیرگاه تخصصی پروزکتور اپسون

با توجه به طیف گسترده تولیدات کمپانی اپسون و فروش انواع ویدئو پروکتور پرتابل، سینمای خانگی، سالنی، آموزشی و اداری و تیز با توجه به کیفیت و قیمت مناسب ویدئو پروژکتورهای اپسون، این برند هم در جهان و هم در ایران بخش بزرگی از بازار مصرف را به دست داشته و جزء پرفروش‌ترین برندهای معتبر بوده و هست. سیما پردازان آداک علاوه بر فروش پروژکتور اپسون با پشتوانه واحد فنی باتجربه و کارشناسان متخصص خود سرویس و تعمیرات بسیاری از ویدئو پروژکتورهای اپسون ارائه شده در ایران را بر عهده داشته است. نکات مهم در خصوص تعمیر ویدئو پروژکتور

 

عیب‌های متداول ویدئو پروژکتور سونی:

* همچون همه برندها با توجه به مصرفی بودن لامپ پروژکتور، خرابی و یا سوختن لامپ جزء متداول‌ترین عیوبی است که در اپسون اتفاق می‌افتد. برای مطالعه مطالب مربوط به لامپ ویدئو پروژکتور اپسون روی این لینک کلیک کنید. 

* بعد از لامپ، بیشتر ایرادات مشاهده شده در ویدئو پروژکتورهای سونی مربوط به منبع تغذیه اصلی دستگاه و نیز مین برد پروژکتور بوده است. بیشتر نقص فنی برد اصلی در نواحی پورت‌های ورودی و آی‌سی ‌های مربوطه رخ می‌دهد.

* لامپ بالاست یا راه‌انداز لامپ هم یک از قطعاتی است که در برخی از دستگاه‌های ارسالی (البته به ندرت) دچار نقص فنی بوده‌اند.


 

نحوه ارسال و فرایند تعمیر ویدئو پروژکتور اپسون:

در صورت حضور در تهران، ویدئو پروژکتور اپسون خود را به صورت حضوری یا بوسیله پیک به مرکز فنی آداک ارسال کرده و پس از بررسی و برآورد هزینه، در صورت مورد قبول واقع شدن هزینه، فرایند تعمیر و سرویس شروع می‌شود. مشتریان و همکاران سایر استان‌ها هم می توانند دستگاه خود را از طریق باربری تیپاکس ارسال نمایند. لطفا برای هماهنگی با شماره تلفن‌های 09121380134  , 02177616657 تماس بگیرید.