لامپ ویدئو پروژکتور ان‌ای‌سی NEC Projector Lamps 

 

لامپ ویدئو پروژکتور ان‌ای‌سی لامپ دیتا پروژکتور NEC
مدل‌ M230X M260X M300X M271W  V281 V230X V260X V300X V300W

لامپ پروژکتور ان ای سی لامپ ویدئو پروژکتور NEC
مدل‌  NP305 NP310 NP405 NP410 مدل‌ها M350X M420X
 
لامپ ویدئو پروژکتور ا‌ن‌ای‌سی  
مدل‌ها  NP2250 NP3250 NP3200  
   
   

قیمت لامپ پروژکتور ان‌ای‌سی

 

نکته: قیمت لامپ ویدئو پروژکتور NEC  (از نوع درجه یک) با دو ماه (یا 100 ساعت) گارانتی لامپ  ارائه می‌شود. برای دریافت قیمت روز با کارشناسان آداک تماس بگیرید. منظور از برند اصلی، محصول یکی از کمپانی‌های اصلی تولید لامپ (اسرام، فیلیپس یا یوشیو است)

 
اغلب کاربران قدیمی به خوبی با ویدئوپرژکتور ان‌ای‌سی و کیفیت  آن آشنایی دارند. این کمپانی هم یکی از تولیدکنندگان معتبر ویدئو پروژکتور در جهان محسوب می‌شود و محصولات متنوع آن از پروژکتورهای ارزان قیمت و اقتصادی (مورد استفاده مدارس و مراکز آموزشی) تا دستگاه‌های حرفه‌ای، سالنی و حتی سینمایی در سایت‌های مختلف در حال استفاده‌اند. آداک‌پروژکتور علاوه بر ارائه و فروش این محصول در خصوص تعمیر پروژکتور ان‌ای‌سی هم خدمات کاملی به مشتریان گرامی ارائه می‌کند.  

 

فروش لامپ پروژکتور ان‌ای‌سی


با توجه به پرفروش یودن این محصول به ویژه در سطح آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها طبیعتا در طول زمان تعداد زیادی از آن‌ها نیاز به خدمات پس از فروش داشته و دارند. سیما پردازان آداک همچنین مفتخر است در زمینه فروش و تعویض لامپ ویدئو پروژکتور NEC  خدمات گسترده‌ای را به کاربران این برند ارائه داده است. لطفا قبل از ارسال دستگاه به تعمیرگاه حتما موارد مهم کلی در خصوص تعویض لامپ ویدئو پروژکتور را مطالعه نمایید.

در جدول مقابل برخی از مدل‌های متداول از لامپ‌های ان‌ای‌سی و سازگاری آن‌ها با هم درج گردیده است. در صورتی‌که مدل مورد نظر شما در اطلاعات جدول درج نگردیده با واحد فنی تماس بگیرید.  ضمنا در تصاویر درج شده لامپ همراه با کاور یا هاوزینگ مشاهده می‌شود در صورتیکه در بیشتر موارد نیازی به تهیه کاور نیست و فقط حباب لامپ تعویض می‌گردد. در زمان استعلام قیمت در نظر داشته باشید که قیمت اعلام شده فقط مربوط به حباب است. برای اطلاع از موجودی و قیمت لامپ پروژکتور اپتما خود می‌توانید از طریق شماره‌های 09121380134 و 02177616657 با کارشناسان آداک تماس بگیرید. در صورت عدم موجودی، امکان سفارش کالا در زمان 2 الی 3 هفته وجود دارد.