ویتریزیون (راه حل بک پروجکشن برای تبلیغات ویدئویی و تصویری روی شیشه و ویترین)

 
 
ویتریزیون

ویتریزیون

ویتریزیون ویتریزیون
ویتریزیون

ویتریزیون

 

 

ویتریزیون چیست؟


ویتریزیون یک راه حل یا Solution تبلیغاتی برای فروشگاهها و مراکز تجاریست؛ راه حلی مبتنی بر ویدئو پروژکتور و نوعی صفحه نمایش یا در واقع فویل نانو تک است. راه حل ویتریزیون از جمله خدمات جدید شرکت سیما پردازان آداک است که در عصر ارتباطات و نیز تبلیغات به کاربران محترم عرصه ی تجارت پیشنهاد می شود.


اساسا این طرح در هر فروشگاه، نمایشگاه، لابی و به طور کل هر مکانی که دارای ویترین یا شیشه می باشد، قابل اجرا بوده و تاثیرات شگرف تبلیغات تصویری و ویدئویی را به همراه خواهد داشت.

برای اجرای طرح کافیست به اندازه دلخواه کاربران، بخش یا کل فضای ویترین توسط فویل نانو تک پوشانده شود و شیشه مورد نظر عملا به پرده نمایش بک پروجکشن تبدیل گردد. سپس با استفاده از یک ویدئو پروژکتور که در پشت ویترین (روی میز یا سقف) تعبیه می شود، ویترین عملا به یک نمایشگر سایز بزرگ تبدیل شده و امکان پخش تصاویر و ویدئوهای تبلیغاتی بر روی آن فراهم می شود به گونه ای که عابران و مخاطبین از آن سوی ویترین قادر به مشاهده تصاویر مورد نظر می شوند.


ابعاد واحد فویل نانو تک 1.5*1 متر بوده و در دو نوع ترنسپرنت و مات قابل ارائه و نصب می باشد. در حالت ترنسپرنت علاوه بر تصویر در حال پخش، مشتریان امکان مشاهده داخل ویترین و فروشگاه را نیز دارند ولی در حالت مات این امکان وجود ندارد و در عوض کیفیت تصویر بهتری ارائه می شود.

لازم به ذکر است که ویدئو پروژکتور مورد نیاز برای طرح ویتریزیون از هر برند و نوعی می تواند باشد و در صورت موجود بودن آن، نیاز به تهیه و خرید ویدئو پروژکتور نیست. ضمنا هر چه کیفیت دیتا پروژکتور مذکور بالاتر باشد، یعنی از شدت روشنایی و رزولوشن بهتری برخوردار باشد، تصویر مطلوب تری از طرف دیگر ویترین قابل مشاهده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمتها با ما تماس بگیرید.