از کجا چه ویدئو پروژکتوری بخریم؟

 

گالری تصاویر ویدئو پروژکتور شرکت سیما پردازان آداک


نمایشگاه مجازی ویدئو پروژکتور شرکت سیما پردازان آداک
 

تعمیر انواع ویدئو پروژکتور
 

تعمیر انواع ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور
   
 

از کجا بخریم؟

ویدئو پروژکتور یک سیستم حرفه ای تصویری ست؛ بنابراین توصیه ما اکیدا این است که مثل حرفه ای ها عمل کنید و یک سیستم حرفه ای را از یک حرفه ای خریداری کنید. این توصیه به دو دلیل اصلی به شما خریداران گرامی توصیه می شود.
دلیل اول اینکه برای یک انتخاب و خرید درست، شما نیاز به مشاوره با یک کارشناس متخصص دارید. از آنجاییکه طیف گسترده ای از ویدئو پروژکتورها با مدلها و مشخصات فنی بسیار متفاوت و همچنین قیمتهای متفاوت در بازار ارائه می شود، و از آنجاییکه انتخاب صحیح دستگاه مبتنی بر نیازهای واقعی کاربران در هزینه بسیار موثر است؛ هرگونه راهنمایی اشتباه می تواند هم در بعد قیمت و هم در بعد کیفیت تبعات نا مطلوبی در پی داشته باشد. بهتر است شرکتها و فروشندگان معتبری را پیدا کنید که نه بر اساس موجودی انبار خود، که بر مبنای نیاز ها و خواستهای شما راه حل خود را ارائه می دهند. بسیار مشاهده شده که کاربرانی به اشتباه در یک اتاق کنفرانس کوچک از دستگاه بزرگ و گران قیمت و یا در یک سالن اجتماعات بزرگ از یک ویدئو پروژکتور کوچک و پرتابل استفاده می کنند که بی تردید نتیجه یک مشاوره اشتباه و یا مغرضانه است.  برای این مهم همچنین می توانید از
برنامه راهنمای گام به گام انتخاب ویدئو پروژکتور که توسط کارشناسان فنی سیما پردازان آداک طراحی شده است استفاده نمایید. برای رسیدن به پاسخ دقیق لطفا اطلاعات درخواست شده را با دقت هر چه بیشتر وارد نمایید.
دلیل دوم برای خرید از یک متخصص، گرفتن راهنمایی های صحیحِ بعد از خرید است. استفاده از این دستگاه  ممکن است دیر یا زود شما را با مسائلی مواجه کند که نیاز به راهنمایی های بیشتری را به دنبال خواهد داشت. مواردی چون نصب، جابجایی، سرویس ویدئو پروژکتور، راه حلهای جانبی و درخواست تجهیزات جانبی و ... از جمله مواردی ست که معمولا کاربران  با آنها مواجه می شوند و تجربه چنین می گوید که فروشندگان غیر حرفه ای توان پاسخگویی و فروشندگان ارزان فروش، انگیزه و حوصله پاسخ گویی به این نیازهای جدید مشتریان را ندارند.
توصیه جدی ما این است که خرید ویدئو پروژکتور را با یک کالای معمولی مقایسه نکرده و از خرید از فروشگاههای غیر رسمی، فروشگاههای اینترنتی - که همه نوع کالایی را عرضه می کنند - سایتهای غیر رسمی و شرکتهایی که تخصص لازم را برای ارائه کمک به شما ندارند، اجتناب نمایید.


چه ویدئو پروژکتوری بخریم؟

این پرسش می تواند ابتدا در خصوص برند مطرح شود و بعد در مرحله جزئیات، در خصوص مدل دستگاه. شاید بیش از سی برند در جهان و در حدود بیست برند در ایران عرضه می شود. با الفاظ مختلف، گاه ترکیبی و پر رنگ و لعاب. در مرحله اول توصیه می شود تحت هیچ شرایطی با نامِ مشهور یک برند عام، به دام نیافتید. معمولا بر خلاف تصور مشتریان تجهیزات حرفه ای مطرح و معتبر، لزوما با نامهای مورد اقبال عمومی یکی نیستند. برند مشخصی که در زمینه تبلت و گوشی تلفن همراه بسیار معتبر است لزوما برای پروژکتور جذاب و گیرا نیست. واقعیت این است که برخی از کمپانی های صاحب نام از برند خود برای عرضه ویدئو پروژکتور هم استفاده می کنند، در حالیکه محصولات ارائه شده با این نامها از کیفیت برتر برخوردار نیستند. شرکت سیما پردازان آداک با اتکا بر سابقه و تلاش خود و ضمنا با توجه به گارانتی ویژه ای که ارائه می نماید، تمرکز فروش خود را بر روی چند برند معتبر که به صورت تخصصی در زمینه تولید ویدئو پروژکتور فعال هستند، قرار داده است. این برندها به ترتیب اولویت و نظر کارشناسی ما عبارتند از: سونی، پاناسونیک، ان ای سی، کاسیو، اپسون، اپتما و ویویتک. برای مشاهده توضیحات و دلایل می توانید به متنهای مندرج در صفحه هر برند مراجعه نموده و یا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

و اما در خصوص مدل و مشخصات فنی ویدئو پروژکتور خود نکته بسیار مهم این است که نیازِ خود و کاربری دستگاه را به طور دقیق مشخص کنید. متاسفانه بسیاری از فروشندگان با توجه به عدم اطلاع مشتری، از این سوال اولیه استفاده نمی کنند. اشتباه ترین عبارتی که عموما در زمان خرید از مشتریان شنیده می شود این است که: یک ویدئو پروژکتور خوب می خواهم! و اشتباه ترین تصور این است که هر چه پروژکتور گران قیمت تری انتخاب کنند از کیفیت مطلوب تری برخوردار خواهند شد. وقتی برند خود را انتخاب کردید و از کیفیت کلی برند مطمئن شدید، دیگر تقریبا می توان با اطمینان گفت همه مدلها با کیفیت هستند و صرفا نیاز شما می تواند تعیین کند که کدام مدل را با کدام قیمت تهیه کنید.