لارجیزیون (راه حل تبلیغاتی نمایشگرهای سایز بزرگ توسط ویدئو پروژکتور و فویل ویتریزیون)


 
 
لارجیزیون

لارجیزیون

لارجیزیون لارجیزیون
لارجیزیون

لارجیزیون

لارجیزیون
لارجیزیون
 
لارجیزیون لارجیزیون

لارجیزیون چیست؟


لارجیزیون یک راه حل یا Solution تبلیغاتی برای فروشگاهها، نمایشگاهها، لابی ها، مراکز تجاری و معابر و سالنهای عمومی ست. راه حلی مبتنی بر ویدئو پروژکتور و نمایش تصویر ویدئویی در سایز بزرگ که با استفاده از فویل ویتریزیون اجرا می شود. راه حل لارجیزیون که به آن تلویزیون شهری نیز اطلاق می شود، از جمله خدمات جدید شرکت سیما پردازان آداک است که در عصر ارتباطات و نیز تبلیغات به کاربران محترم عرصه ی تجارت پیشنهاد می شود.


اساسا این طرح در هر فروشگاه، نمایشگاه، لابی، مرکز خرید و به طور کل هر مکانی که امکان پخش تصاویر در سایز بزرگ را داشته باشد، قابل اجرا بوده و تاثیرات شگرف تبلیغات تصویری و ویدئویی را به همراه خواهد داشت.

برای اجرای طرح می بایست به فراخور ابعاد محیط و روشنایی آن و نیز دامنه دید مورد نظر تصویر، ویدئو پروژکتور با شدت روشنایی بالا و نیز صفحه فلکسی با ابعاد مطلوب را انتخاب نموده و فویل ویتریزیون را بر روی آن بچسبانیم. بدیهیست با توجه به محل نصب صفحه نمایش  و نوع نمایش تصویر (از پشت یا روبرو) باید فویل ویتریزیون ترنسپرنت (شفاف) یا تیره را انتخاب نماییم. از آنجاییکه معمولا چنین طرحی در سالنهای بزرگ و روشن اجرا می شود، قاعدتا در کارشناسیهای معمول، ویدئو پروژکتور بسیار حرفه ای با شدت روشنایی و رزولوشن و کنتراست بالا پیشنهاد می شود.


به عنوان مثال همانطور که در تصاویر ملاحظه می کنید، برای پروژه لارجیزیون که در یکی از مراکز خرید شهر تهران اجرا شده است، ویدئو پروژکتور حرفه ای پاناسونیک با شدت روشنایی 16K یا 16000 انسی لومنز پیشنهاد شده است. گاهی با توجه به نیازهای کاربران و شرایط محیط، لازم خواهد بود که از لنز مخصوص با مشخصات فنی ویژه (تله یا واید) استفاده شود.

هر چند برای پروژه لارجیزیون نیز همانند ویتریزیون، می توان از هر نوع و مارک دیتا پروژکتور استفاده نمود، ولی با توجه به اینکه تعداد محدودی از کمپانی های سازنده دیتا پروژکتور دستگاههای حرفه ای با شدت روشنایی بالا تولید می کنند، در صورت نیاز به شدت روشنایی بالای 8000 انسی لومنز کاربران محدود به چند انتخاب نظیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک یا بارکو هستند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمتها با ما تماس بگیرید.