ثبت گارانتی در سایت سیما پردازان آداک

 

ثبت گارانتی در سایت سیما پردازان آداک


ثبت گارانتی در سایت سیما پردازان آداک
 

ثبت گارانتی در سایت سیما پردازان آداک
 

ثبت گارانتی در سایت سیما پردازان آداک

اعتبار گارانتی آداک:

گارانتی واژه ایست که اینروزها خیلی جاها گفته و شنیده می شود. واژه ای که متاسفانه به دلیل استفاده های نابجا، بی محل یا بدون مسئولیت، ذهنیت مخاطب و کاربر را در برابر آن منفی یا در بهترین حالت ممتنع نموده است. گویی در صورت ارائه گارانتی هم، خریداران امیدی به دریافت مطلوب و به هنگام آن ندارند. عدم شفافیت در شرایط گارانتی، جعل گارانتی و  عدم ثبت گارانتی اصلی از معضلات و مصایب بیشتر خریدارانی است که مایلند در میان فاکتور های یک خرید مطلوب، برای گارانتی اهمیت بیشتری قائل باشند.

کد منحصر به فرد ثبت گارانتی:

از آنجائیکه اعتبار گارانتی آداک برای بسیاری از همکاران نیز مسجل شده است و گروهی از همکاران، ویدئو پروژکتور را با گارانتی طلایی یا نقره ای آداک به مشتریان خود ارائه می کنند،  ممکن است از این نام سوء استفاده هایی نیز صورت پذیرد. برای جلوگیری از این خطا شرکت سیما پردازان اقدام به طراحی فرم ثبت گارانتی نموده است که در آن کاربر بعد از خرید، کد ثبت گارانتی محصول خود را که بر روی کارتن دستگاه چسبانده شده است در فرم مربوطه در سایت وارد نموده  و به همراه اطلاعات پایه دیگر که درخواست شده، ثبت می نماید. بعد از ثبت از طریق ایمیل و یا پیامک خبر ثبت گارانتی به کاربر داده می شود. 
لازم به ذکر است که کد درج شده روی لیبل گارانتی، منحصر به فرد بوده و کاربر باید تا قبل از ثبت آن در سایت، در حفظ و نگهداری آن بکوشد.


مزایای کد ثبت گارانتی:

همانطور که گفته شد این کد منحصر به فرد بوده و برای هر دستگاه یک کد ویژه به مشتری ارائه می شود. یعنی اگر به طور مثال شما پنج دستگاه ویدئو پروژکتور بخرید، پنج کد متفاوت که حاوی اطلاعات رمزگزاری شده دستگاه و تاریخ و ... است به شما ارائه می شود. بدیهیست در صورت خرید  بی واسطه یا با واسطه ویدئو پروژکتور با گارانتی آداک، با ثبت این کد در سایت، پس از دریافت تاییدیه، از اصلی بودن آن و دریافت خدمات از شرکت آداک مطمئن خواهید شد و احتمال سوء استفاده از عنوان گارانتی آداک به صفر می رسد.

برای استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آداک، لیبل گارانتی روی کارتن دستگاه و ثبت کد مربوطه در سایت و دریافت پیام تاییدیه الزامیست.

 جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید.